Jesteś na: Oferta
 

Oferta

 


ENERGIA ODNAWIALNA

Szanowni Państwo ! Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie odnawialnych źródeł energii OZE w szczególności bioelektrowni, farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych. 

Oferujemy Państwu kompletną usługę w branży elektrycznej i ogólnobudowlanej, począwszy od projektowania i optymalizacji kosztów poprzez wykonawstwo, dostawę i montaż urządzeń i materiałów, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Mając doświadczenie na tym młodym, ale dynamicznie rozwijającym się rynku jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalizm i kompleksowość świadczonych usług.


Elektrownie fotowoltaiczne 

 
Szanowni Państwo ! 
 
Elektrownie fotowoltaiczne
Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksową usługę budowy farmy fotowoltaicznej. Elektrownie fotowoltaiczne są najczystszą i najbezpieczniejszą dla naszego środowiska i otoczenia możliwością produkcji energii elektrycznej oraz stanowią ważne źródło energii odnawialnej. 
 
P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o. działa na rynku ponad 20 lat m.in. w branży energetycznej. Wykonaliśmy w ostatnim roku kilkadziesiąt projektów farm fotowoltaicznych, posiadamy własną małą elektrownię fotowoltaiczną z której na bieżąco zbieramy dane i doświadczenie. W tym roku planujemy budowę kilku farm fotowoltaicznych (m.in. jako Inwestor) o mocy około 1 MW każda. 
  
 

Elektrownie fotowoltaiczneNaszą pasją jest energetyka, jesteśmy profesjonalistami, oferującymi kompleksowe wykonanie elektrowni fotowoltaicznych od fazy koncepcji poprzez zaprojektowanie i wybudowanie po wieloletnią obsługę pracy farmy fotowoltaicznej. Pamiętamy, że należy wybrać najlepsze dostępne rozwiązanie i produkty na rynku gwarantujące pełny sukces i satysfakcję naszych klientów. 
 
Kontakt: P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o. 20-704 Lublin ul. Wojciechowska 7K tel. 81 536-72-32 lub -33
 
Osoba do kontaktu: Piotr Gawłowski Wiceprezes Zarządu, Dział Energii Odnawialnej, tel. 601-276-076 e-mail: gawlowski@elektra.lublin.pl
 
  

W ramach współpracy oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo a w szczególności do pomocy przy: 

 
 
analizy techniczne

KONCEPCJACH - analizy techniczne i ekonomiczne, badanie możliwości przyłączenia do sieci energetycznej.

Wszystko zaczyna sie od pomyslu, więc jesli zdecydujecie sie Państwo na skorzystanie z energii słonecznej nasi pracownicy zadbają o to by przeanalizowac wszelkie "za" i "przeciw" budowy instalacji fotowoltaicznej na swojej posesji. Jako firma z doświadczenie wiemy, że należy spokojnie rozważyć możliwości i plusy budowy farmy fotowoltaicznej. Dlatego też, dbając o najwyższe standardy jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa wszelkie analizy, techniczne i ekonomiczne, przeprowadzić baanie oplacalności inwestycji jak równiez sprawdzić poziom nasłonecznienia i opłacalności planowanego wydatku. 

Już dziś zachęcamy do kontaku, jestesmy przekonani że razem uda nam się wypracować najlepsze i dogodne dla Państwa rozwiązania.

Projektowanie farmy fotowoltaicznej

 

PROJEKTOWANIU - warunki przyłączenia, dokumentacja projektowa, pozwolenia na budowę, kosztorysy inwestorskie.

Gdy podejmujemy decyzję o realizacji inwestycji zawsze pojawia się strach przed walka z "urzędniczą" papierkologią..... Nasza firma wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom i oferuje wszelką pomoc w opracowaniu wszelkiej dokumentacji niezbędnej do realizacji wymarzonej inwestycji. Nasi pracownicy pomogą opracować wymaganą dokumentację takie jak: warunki przyłacza, dokumentację projektową, wnioski o pozwolenie na budowę jak również wszelkie kosztorysy inwestorskie. Wspólpraa z nami sprawia, że kontakty z urzędami przybiorą niemalże przyjacielkie wizyty.

 

 

Budowa farmy fotowoltaicznej

 

BUDOWIE - optymalizacja rozwiązań technicznych, budowa kompletnej farmy fotowoltaicznej, podłączeniej do sieci.

Po uzyskaniu niezbędnych dokumentów mozna rozpocząć budowę. Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługe inwestycji tak aby wszystko odbyło się w nalezytym porzadku od przysłowiowego "wkopania łopaty" po zakończenie inwestycji i postawienie tradycyjnej "wiechy". W ramach współpracy oferujemy optymalizację rozwiązań technicznych, budowę kompletnej farmy z elementami towarzyszącymi oraz właściwe podłączenie do sieci energetycznej. Budowa z nami to czysta przyjemność, dokładamy wszelkich starań aby w trakcie montażu i budowy być niemal niewidocznym i nie zakłócać spokoju mieszkańców posesji. 

 

 

serwis urządzeń fotowoltaicznych

EKSPLOATACJI - serwis urządzeń, dozór nad pracą farmy fotowoltaicznej.

Po zainstalowaniu instalacji fotowoltaicznej pozostaje nam się cieszyć z możliwości i profitów płynących ze sprawnie działającego systemu. Dla zapewnienia własciwego działania zainstalowanych urzadzeń oferujemy równiez wszelką pomoc z zakresu eksploatacji takich jak dozór i serwis urzadzeń wchodzacych w skład farmy. Zawsze pamietamy o naszych klientach i chętnie służymy pomocą w każdej sytuacji.


 
Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nasza firmą była satysfacjonujaca, a najważniejszy jest dla nas uśmiech Klienta.